首頁 > Nordic Semiconductor ASA代理商 > NRF24AP2-8CHQ32-R7
影像僅供參考,以產品規格為準
NRF24AP2-8CHQ32-R7
型號描述:
IC RF TxRx Only General ISM > 1GHz ANT? 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad
IC RF TXRX ISM>1GHZ 32QFN
型號:
NRF24AP2-8CHQ32-R7
品牌:
Nordic Semiconductor ASA
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1500 倍增量:1
DigiKey Programmable
Not Verified
Type
TxRx Only
RF Family/Standard
General ISM > 1GHz
Protocol
ANT™
Modulation
GFSK
Frequency
2.4GHz
Data Rate (Max)
1Mbps
Power - Output
0dBm
Sensitivity
-85dBm
Memory Size
Serial Interfaces
USART
Voltage - Supply
1.9V ~ 3.6V
Current - Receiving
17mA
Current - Transmitting
11mA ~ 15mA
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C