CS-4-13NTB
- 型號描述:
Dip Switch SP3T 3 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 16VDC
SWITCH ROTARY DIP SP3T 0.1A 16V
- 型號:
- CS-4-13NTB
- 品牌:
- Nidec Components Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Contact Finish
- Gold
- Voltage Rating
- 16VDC
- Current Rating (Amps)
- 100mA
- Mounting Type
- Surface Mount
- Pitch
- 0.051" (1.30mm)
- Circuit
- SP3T
- Operating Temperature
- -25°C ~ 70°C
- Termination Style
- Gull Wing
- Actuator Type
- Rotary for Tool
- Height Above Board
- 0.091" (2.30mm)