050P340K0076-406406
- 型號描述:
40 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 3.000" (76.20mm)
CABLE FFC/FPC 40POS 0.5MM 3"
- 型號:
- 050P340K0076-406406
- Number of Conductors
- 40
- Pitch
- 0.020" (0.50mm)
- Length
- 3.000" (76.20mm)
- Length - Exposed Ends
- 0.157" (4.00mm)