050P312K0076-406406
- 型號描述:
12 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 3.000" (76.20mm)
CABLE FFC/FPC 12POS 0.5MM 3"
- 型號:
- 050P312K0076-406406
- 品牌:
- Nicomatic
數量:
- Cable Type
- FFC, FPC
- Number of Conductors
- 12
- Pitch
- 0.020" (0.50mm)
- Length
- 3.000" (76.20mm)
- Length - Exposed Ends
- 0.157" (4.00mm)