SMF36AL000S0JP
- 型號描述:
58.1V Clamp 3.44A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMF/SOD-123FL
TVS Diodes 36V Uni. Channel SOD
- 型號:
- SMF36AL000S0JP
- 品牌:
- NextGen Components
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Package / Case
- SOD-123F, SMF
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 3.44A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 36V