SZMM5Z4V7T5GF
型號描述:
Zener Diode 4.7 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-523
DIODE ZENER 4.7V 300MW SOD523
型號:
SZMM5Z4V7T5GF
品牌:
Nexperia USA Inc.
原廠包裝量:
10000
起訂量:10000 倍增量:1
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
4.7 V
Tolerance
±2%
Power - Max
300 mW
Impedance (Max) (Zzt)
80 Ohms
Current - Reverse Leakage @ Vr
3 µA @ 2 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
1.1 V @ 100 mA
Operating Temperature
150°C (TJ)