首頁 > Nexperia代理商 > SZMM5Z3V3T5GF
影像僅供參考,以產品規格為準
SZMM5Z3V3T5GF
型號描述:
Zener Diode 3.3 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-523
穩壓二極管 The factory is currently not accepting orders for this product.
型號:
SZMM5Z3V3T5GF
品牌:
Nexperia
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
10000
起訂量:1 倍增量:1
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
3.3 V
Tolerance
±2%
Power - Max
300 mW
Impedance (Max) (Zzt)
95 Ohms
Current - Reverse Leakage @ Vr
5 µA @ 1 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
1.1 V @ 100 mA
Operating Temperature
150°C (TJ)