PZU30BA-QX
- 型號描述:
Zener Diode 30 V 320 mW ±5% Surface Mount SOD-323
DIODE ZENER 30V 320MW SOD323
- 型號:
- PZU30BA-QX
- 品牌:
- Nexperia USA Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Voltage - Zener (Nom) (Vz)
- 30 V
- Tolerance
- ±5%
- Power - Max
- 320 mW
- Impedance (Max) (Zzt)
- 40 Ohms
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 50 µA @ 23 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 1.1 V @ 100 mA
- Operating Temperature
- 150°C (TJ)