BAS70-04W,115
- 型號描述:
Diode Array 1 Pair Series Connection 70 V 70mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323
DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323
- 型號:
- BAS70-04W,115
- 品牌:
- Nexperia USA Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SC-70, SOT-323
- Mounting Type
- Surface Mount
- Speed
- Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
- Technology
- Schottky
- Diode Configuration
- 1 Pair Series Connection
- Current - Average Rectified (Io) (per Diode)
- 70mA (DC)
- Supplier Device Package
- SOT-323
- Operating Temperature - Junction
- 150°C (Max)
- Grade
- Automotive
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 70 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 410 mV @ 1 mA
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 10 µA @ 70 V