74LVC1G53DC-Q100H
- 型號描述:
1 Circuit IC Switch 2:1 10Ohm 8-VSSOP
IC SWITCH SPDT X 1 10OHM 8VSSOP
- 型號:
- 74LVC1G53DC-Q100H
- 品牌:
- Nexperia USA Inc.
數量:
- Switch Circuit
- SPDT
- Multiplexer/Demultiplexer Circuit
- 2:1
- Number of Circuits
- On-State Resistance (Max)
- 10Ohm
- Channel-to-Channel Matching (ΔRon)
- Voltage - Supply, Single (V+)
- 1.65V ~ 5.5V
- Voltage - Supply, Dual (V±)
- Switch Time (Ton, Toff) (Max)
- 3.8ns, 3.8ns
- -3db Bandwidth
- 300MHz
- Charge Injection
- 7.5pC
- Channel Capacitance (CS(off), CD(off))
- 6pF
- Current - Leakage (IS(off)) (Max)
- 5µA
- Crosstalk
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Grade
- Automotive
- Qualification
- AEC-Q100
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width)