首頁 > Nexperia USA Inc.代理商 > 74LVC1G53DC-Q100H
影像僅供參考,以產品規格為準
74LVC1G53DC-Q100H
型號描述:
1 Circuit IC Switch 2:1 10Ohm 8-VSSOP
IC SWITCH SPDT X 1 10OHM 8VSSOP
型號:
74LVC1G53DC-Q100H
品牌:
Nexperia USA Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Switch Circuit
SPDT
Multiplexer/Demultiplexer Circuit
2:1
Number of Circuits
1
On-State Resistance (Max)
10Ohm
Channel-to-Channel Matching (ΔRon)
Voltage - Supply, Single (V+)
1.65V ~ 5.5V
Voltage - Supply, Dual (V±)
Switch Time (Ton, Toff) (Max)
3.8ns, 3.8ns
-3db Bandwidth
300MHz
Charge Injection
7.5pC
Channel Capacitance (CS(off), CD(off))
6pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max)
5µA
Crosstalk
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Grade
Automotive
Qualification
AEC-Q100
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width)