74HCT4851PW-Q100,1
- 型號描述:
1 Circuit IC Switch 8:1 210Ohm 16-TSSOP
IC MUX 8:1 210OHM 16TSSOP
- 型號:
- 74HCT4851PW-Q100,1
- Multiplexer/Demultiplexer Circuit
- 8:1
- Number of Circuits
- On-State Resistance (Max)
- 210Ohm
- Channel-to-Channel Matching (ΔRon)
- 2Ohm
- Voltage - Supply, Single (V+)
- 4.5V ~ 5.5V
- Voltage - Supply, Dual (V±)
- Switch Time (Ton, Toff) (Max)
- 25ns, 80ns
- Channel Capacitance (CS(off), CD(off))
- 10pF
- Current - Leakage (IS(off)) (Max)
- 100nA
- Crosstalk
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case
- 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)