NHD-4.3-480272EF-ASXV#-CTP
- 型號描述:
Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 4.3" (109.22mm) 480 x 272
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
- 型號:
- NHD-4.3-480272EF-ASXV#-CTP
- 品牌:
- Newhaven Display Intl
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Display Type
- TFT - Color
- Display Mode
- Transmissive
- Touchscreen
- Capacitive
- Diagonal Screen Size
- 4.3" (109.22mm)
- Viewing Area
- 95.04mm W x 53.86mm H