NHD-2.4-240320CF-CTXI#-F
- 型號描述:
Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 8-Bit/16-Bit (RGB) 2.4" (60.96mm) 240 x 320
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
- 型號:
- NHD-2.4-240320CF-CTXI#-F
- 品牌:
- Newhaven Display Intl
數量:
- Packaging
- Box
- Display Type
- TFT - Color
- Display Mode
- Transmissive
- Backlight
- LED - White
- Interface
- Parallel, 8-Bit/16-Bit (RGB)
- Viewing Area
- 36.72mm W x 48.96mm H