NHD-2.4-240320CF-BSXV-F
- 型號描述:
Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color SPI 2.4" (60.96mm) 240 x 320
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
- 型號:
- NHD-2.4-240320CF-BSXV-F
- 品牌:
- Newhaven Display Intl
數量:
- Display Type
- TFT - Color
- Display Mode
- Transmissive
- Touchscreen
- Diagonal Screen Size
- 2.4" (60.96mm)
- Viewing Area
- 48.96mm W x 36.72mm H