NHD-2.4-240320AF-CSXP
- 型號描述:
Graphic LCD Display Module Transmissive Black TFT - Color Parallel, 8/16-Bit (RGB), SPI 2.4" (60.96mm) 320 x 240 (QVGA)
- 型號:
- NHD-2.4-240320AF-CSXP
- 品牌:
- Newhaven Display
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Box
- Display Type
- TFT - Color
- Display Mode
- Transmissive
- Backlight
- LED - White
- Interface
- Parallel, 8/16-Bit (RGB), SPI
- Viewing Area
- 50.66mm W x 38.42mm H
- Dot Pixels
- 320 x 240 (QVGA)
- Controller Type
- ST7789Vi
- Diagonal Screen Size
- 2.4" (60.96mm)