NHD-2.4-240320AF-CSXP-CTP
- 型號描述:
Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Black TFT - Color I2C, Parallel, 8/16-Bit, SPI 2.4" (60.96mm) 320 x 240 (QVGA)
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 2.4"
- 型號:
- NHD-2.4-240320AF-CSXP-CTP
- 品牌:
- Newhaven Display Intl
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Display Type
- TFT - Color
- Display Mode
- Transmissive
- Touchscreen
- Capacitive
- Diagonal Screen Size
- 2.4" (60.96mm)
- Viewing Area
- 49.96mm W x 37.72mm H