NHD-1.69-160128B
- 型號描述:
Graphic LCD Display Module Transflective Red, Green, Blue (RGB) OLED 8-Bit, Parallel, I2C, SPI 1.69" (42.93mm) 160 x 128
GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 1.69
- 型號:
- NHD-1.69-160128B
- 品牌:
- Newhaven Display Intl
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Display Type
- OLED
- Display Mode
- Transflective
- Touchscreen
- Diagonal Screen Size
- 1.69" (42.93mm)
- Viewing Area
- 35.58mm W x 28.86mm H