NHD-0108CZ-RN-GBW-33V
- 型號描述:
Character Display Module Reflective 5 x 8 Dots STN - Super-Twisted Nematic Without Backlight Parallel 69.00mm x 27.00mm x 8.50mm
LCD MOD 8 DIG 8 X 1 REFLECTIVE
- 型號:
- NHD-0108CZ-RN-GBW-33V
- 品牌:
- Newhaven Display Intl
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Number of Characters
- 8.0
- Display Format
- 8 x 1
- Character Format
- 5 x 8 Dots
- Display Type
- STN - Super-Twisted Nematic
- Display Mode
- Reflective
- Character Size
- 7.71mm H x 4.20mm W
- Outline L x W x H
- 69.00mm x 27.00mm x 8.50mm
- Viewing Area
- 45.20mm L x 13.80mm W
- Backlight
- Without Backlight
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Dot Size
- 0.80mm W x 0.92mm H