NBNC75BJP9
- 型號描述:
- RF連接器/同軸連接器 CBL END BNC REAR TWS CABLE O.D. 4 - 8MM
- 型號:
- NBNC75BJP9
- 品牌:
- Neutrik
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 100
數量:
- Connector Style
- BNC
- Connector Type
- Plug, Male Pin
- Contact Termination
- Crimp
- Shield Termination
- Crimp
- Impedance
- 75 Ohms
- Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- Mounting Feature
- Cable Group
- Belden 1505F