MCIMX6U5DVM10ACR
- 型號描述:
ARM? Cortex?-A9 Microprocessor IC i.MX6DL 2 Core, 32-Bit 1.0GHz 624-MAPBGA (21x21)
IC MPU I.MX6DL 1.0GHZ 624MAPBGA
- 型號:
- MCIMX6U5DVM10ACR
- 品牌:
- NXP USA Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 624-LFBGA
- Mounting Type
- Surface Mount
- Speed
- 1.0GHz
- Operating Temperature
- 0°C ~ 95°C (TJ)
- Core Processor
- ARM® Cortex®-A9
- Voltage - I/O
- 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V