3115PS-12W-B30-A00
型號描述:
Fan Tubeaxial 115VAC Square - 80mm L x 80mm H Ball 32.0 CFM (0.896m3/min) 2 Wire Leads
FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
型號:
3115PS-12W-B30-A00
品牌:
NMB Technologies Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:40 倍增量:1
Voltage - Rated
115VAC
Size / Dimension
Square - 80mm L x 80mm H
Width
38.00mm
Air Flow
32.0 CFM (0.896m³/min)
Static Pressure
0.200 in H2O (49.8 Pa)
Bearing Type
Ball
Fan Type
Tubeaxial
Features
Noise
38.0dB
Power (Watts)
7.00W
RPM
3200 RPM
Termination
2 Wire Leads
Ingress Protection
Operating Temperature
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)