09238RG-24P-GUD-1
型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 92mm L x 92mm H Ball 141.0 CFM (3.95m3/min) 4 Wire Leads
型號:
09238RG-24P-GUD-1
品牌:
NMB Technologies Corporation
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Features
Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated
24VDC
Size / Dimension
Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type
Ball
RPM
6700 RPM
Air Flow
141.0 CFM (3.95m³/min)
Width
38.00mm
Weight
Operating Temperature
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination
4 Wire Leads
Approval Agency
CE, cURus, VDE
Ingress Protection
IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type
Tubeaxial
Noise
61.0dB
Static Pressure
1.040 in H2O (258.0 Pa)
Power (Watts)
22.08 W