09225SA-24M-AL-D0
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 92mm L x 92mm H Ball 45.2 CFM (1.27m3/min) 3 Wire Leads
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
- 型號:
- 09225SA-24M-AL-D0
- 品牌:
- NMB Technologies Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 60
- Packaging
- Bulk
- Features
- Auto Restart, Locked Rotor Sensor
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 92mm L x 92mm H
- Bearing Type
- Ball
- RPM
- 2750 RPM
- Air Flow
- 45.2 CFM (1.27m³/min)
- Width
- 25.00mm
- Weight
- Operating Temperature
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Termination
- 3 Wire Leads
- Approval Agency
- Ingress Protection
- Fan Type
- Tubeaxial
- Noise
- 29.0dB
- Static Pressure
- 0.140 in H2O (34.9 Pa)
- Power (Watts)
- 1.68 W