07530GA-24K-AT-00
- 型號描述:
Fan Blower 24VDC Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H Ball 7.4 CFM (0.207m3/min) 3 Wire Leads
FAN BLOWER 75.7X30MM 24VDC WIRE
- 型號:
- 07530GA-24K-AT-00
- 品牌:
- NMB Technologies Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 80
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H
- Width
- 30.00mm
- Air Flow
- 7.4 CFM (0.207m³/min)
- Static Pressure
- 0.200 in H2O (49.8 Pa)
- Bearing Type
- Ball
- Fan Type
- Blower
- Features
- Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
- Noise
- 29.5dB
- Power (Watts)
- 1.68 W
- RPM
- 2200 RPM
- Termination
- 3 Wire Leads
- Ingress Protection
- Operating Temperature
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)