06025SA-12S-EA-D0
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 12VDC Square - 60mm L x 60mm H Ball 35.7 CFM (1.00m3/min) 2 Wire Leads
- 型號:
- 06025SA-12S-EA-D0
- 品牌:
- NMB TECHNOLOGIES
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Auto Restart
- Voltage - Rated
- 12VDC
- Size / Dimension
- Square - 60mm L x 60mm H
- Bearing Type
- Ball
- RPM
- 7000 RPM
- Air Flow
- 35.7 CFM (1.00m³/min)
- Width
- 25.00mm
- Weight
- Operating Temperature
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Termination
- 2 Wire Leads
- Approval Agency
- Ingress Protection
- Fan Type
- Tubeaxial
- Noise
- 42.5dB
- Static Pressure
- 0.550 in H2O (137.0 Pa)
- Power (Watts)
- 4.1 W