04020VA-24Q-CA-00
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 40mm L x 40mm H Ball 12.4 CFM (0.347m3/min) 2 Wire Leads
- 型號:
- 04020VA-24Q-CA-00
- 品牌:
- NMB Technologies
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Packaging
- Bulk
- Features
- Auto Restart
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 40mm L x 40mm H
- Bearing Type
- Ball
- RPM
- 11000 RPM
- Air Flow
- 12.4 CFM (0.347m³/min)
- Width
- 20.00mm
- Weight
- 0.088 lb (39.92 g)
- Operating Temperature
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Termination
- 2 Wire Leads
- Approval Agency
- Ingress Protection
- IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof
- Fan Type
- Tubeaxial
- Noise
- 42.0dB
- Static Pressure
- 0.570 in H2O (142.0 Pa)
- Power (Watts)
- 2.16 W