04020VA-24Q-CA-00
型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 40mm L x 40mm H Ball 12.4 CFM (0.347m3/min) 2 Wire Leads
型號:
04020VA-24Q-CA-00
品牌:
NMB Technologies Corporation
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
5
起訂量:5 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Auto Restart
Voltage - Rated
24VDC
Size / Dimension
Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type
Ball
RPM
11000 RPM
Air Flow
12.4 CFM (0.347m³/min)
Width
20.00mm
Weight
0.088 lb (39.92 g)
Operating Temperature
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination
2 Wire Leads
Approval Agency
Ingress Protection
IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof
Fan Type
Tubeaxial
Noise
42.0dB
Static Pressure
0.570 in H2O (142.0 Pa)
Power (Watts)
2.16 W