NHD-2.4-240320AF-CSXP
型號描述:
Graphic LCD Display Module Transmissive Black TFT - Color Parallel, 8/16-Bit (RGB), SPI 2.4" (60.96mm) 320 x 240 (QVGA)
型號:
NHD-2.4-240320AF-CSXP
品牌:
NEWHAVEN DISPLAY INTERNATIONAL
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Display Type
TFT - Color
Display Mode
Transmissive
Backlight
LED - White
Interface
Parallel, 8/16-Bit (RGB), SPI
Viewing Area
50.66mm W x 38.42mm H
Dot Pixels
320 x 240 (QVGA)
Controller Type
ST7789Vi
Diagonal Screen Size
2.4" (60.96mm)