EP3WSS510RJ
- 型號描述:
510 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
- 型號:
- EP3WSS510RJ
- 品牌:
- NEOHM - TE CONNECTIVITY
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 510 Ohms
- Tolerance
- ±5%
- Power (Watts)
- 3W
- Composition
- Wirewound
- Features
- Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
- Temperature Coefficient
- ±300ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- Axial
- Supplier Device Package
- Axial
- Size / Dimension
- 0.197" Dia x 0.453" L (5.00mm x 11.50mm)