EP3WS150RJ
- 型號描述:
150 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
- 型號:
- EP3WS150RJ
- 品牌:
- NEOHM - TE CONNECTIVITY
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
數量:
- Packaging
- Cut Tape (CT)
- Power (Watts)
- 3W
- Tolerance
- ±5%
- Temperature Coefficient
- ±300ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- Axial
- Height - Seated (Max)
- Failure Rate
- Resistance
- 150 Ohms