EP1WSS110RJ
- 型號描述:
110 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
- 型號:
- EP1WSS110RJ
- 品牌:
- NEOHM - TE CONNECTIVITY
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Cut Tape (CT)
- Power (Watts)
- 1W
- Tolerance
- ±5%
- Features
- Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
- Package / Case
- Axial
- Temperature Coefficient
- ±300ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
- Composition
- Wirewound
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- Axial
- Height - Seated (Max)
- Failure Rate
- Resistance
- 110 Ohms