NSC5318B-26M
型號描述:
26 MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SMD
型號:
NSC5318B-26M
品牌:
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
TCXO
Frequency
26 MHz
Function
Output
Clipped Sine Wave
Voltage - Supply
1.8V
Frequency Stability
±500ppb
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
2mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)