NSC5136D-32.768K
型號描述:
32.768 kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
型號:
NSC5136D-32.768K
品牌:
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
32.768 kHz
Function
Standby (Power Down)
Output
CMOS
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±30ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
260µA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)