CS15191-30M
型號描述:
30 MHz ±15ppm Crystal 8pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
型號:
CS15191-30M
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Frequency
30 MHz
Frequency Stability
±15ppm
Frequency Tolerance
±15ppm
Load Capacitance
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Operating Temperature
-10°C ~ 75°C
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)