CS14521-20M
- 型號描述:
20 MHz ±15ppm Crystal 8pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
- 型號:
- CS14521-20M
- 品牌:
- NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 8pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -10°C ~ 75°C
- Frequency Stability
- ±15ppm
- Frequency Tolerance
- ±15ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 50 Ohms
- Frequency
- 20 MHz