CS13734-48M
型號描述:
48 MHz ±15ppm Crystal 7pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 48.0000MHZ 7PF SMD
型號:
CS13734-48M
品牌:
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
MHz Crystal
Frequency
48 MHz
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±15ppm
Load Capacitance
7pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (1.6x1.2)
Size / Dimension
0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Height - Seated (Max)
0.014" (0.35mm)