CS12925-76.8M
- 型號描述:
76.8 MHz ±17ppm Crystal 9.9pF 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 76.8000MHZ 8PF SMD
- 型號:
- CS12925-76.8M
- 品牌:
- NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
- Frequency
- 76.8 MHz
- Frequency Stability
- ±12ppm
- Frequency Tolerance
- ±17ppm
- Load Capacitance
- 9.9pF
- Operating Temperature
- -30°C ~ 85°C
- Supplier Device Package
- 4-SMD (1.2x1)
- Size / Dimension
- 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.012" (0.30mm)