CS12925-76.8M
型號描述:
76.8 MHz ±17ppm Crystal 9.9pF 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 76.8000MHZ 8PF SMD
型號:
CS12925-76.8M
品牌:
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
MHz Crystal
Frequency
76.8 MHz
Frequency Stability
±12ppm
Frequency Tolerance
±17ppm
Load Capacitance
9.9pF
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (1.2x1)
Size / Dimension
0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max)
0.012" (0.30mm)