CS11843-54.24M
型號描述:
54.24 MHz ±10ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 54.240MHZ 10PF SMD
型號:
CS11843-54.24M
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Frequency
54.24 MHz
Frequency Stability
±95ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Load Capacitance
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Supplier Device Package
4-SMD (1.6x1.2)
Size / Dimension
0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Height - Seated (Max)
0.014" (0.35mm)