CS10573-32M
型號描述:
32 MHz ±10ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 32.000MHZ 10PF SMD
型號:
CS10573-32M
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Frequency
32 MHz
Frequency Stability
±40ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Load Capacitance
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Supplier Device Package
4-SMD (1.6x1.2)
Size / Dimension
0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Height - Seated (Max)
0.014" (0.35mm)