CS08403-50M
- 型號描述:
50 MHz ±10ppm Crystal 8pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 50.0000MHZ 8PF SMD
- 型號:
- CS08403-50M
- 品牌:
- NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 8pF
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -30°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±15ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.014" (0.35mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 80 Ohms
- Frequency
- 50 MHz