CS07826-16M
- 型號描述:
16 MHz Crystal 8pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
- 型號:
- CS07826-16M
- 品牌:
- NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 8pF
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- Frequency Tolerance
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.020" (0.50mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 200 Ohms
- Frequency
- 16 MHz