CS06528-114.285M
- 型號描述:
114.285 MHz ±20ppm Crystal 18pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD
- 型號:
- CS06528-114.285M
- 品牌:
- NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 18pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±20ppm
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Operating Mode
- 3rd Overtone
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 80 Ohms
- Frequency
- 114.285 MHz