CS05517-48M
型號描述:
48 MHz ±10ppm Crystal 7pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 48.0000MHZ 7PF SMD
型號:
CS05517-48M
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Load Capacitance
7pF
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Frequency Stability
±40ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Height - Seated (Max)
0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Frequency
48 MHz