CS00530-16M
型號描述:
16 MHz ±10ppm Crystal 7.2pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 16.0000MHZ 7.2PF SMD
型號:
CS00530-16M
品牌:
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
7.2pF
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Frequency Stability
±15ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Frequency
16 MHz