CHPCIS3-32M
- 型號描述:
32 MHz ±10ppm Crystal 6pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
- 型號:
- CHPCIS3-32M
- 品牌:
- NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 6pF
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±20ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.014" (0.35mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 100 Ohms
- Frequency
- 32 MHz