PLT5BPH5013R1SNL
- 型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500 Ohms @ 10 MHz 1.8A DCR 22.1mOhm
CMC 1.8A 2LN 500 OHM SMD
- 型號:
- PLT5BPH5013R1SNL
- 品牌:
- Murata Electronics
數量:
- Filter Type
- Number of Lines
- 2
- Impedance @ Frequency
- 500 Ohms @ 10 MHz
- Current Rating (Max)
- 1.8A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 22.1mOhm
- Voltage Rating - DC
- 80V
- Voltage Rating - AC
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Approval Agency
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
- Height (Max)
- 0.197" (5.00mm)