PLT10HH401100PNL
- 型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 400 Ohms @ 10 MHz 10A DCR 4.1mOhm
CMC 10A 2LN 400 OHM SMD AEC-Q200
- 型號:
- PLT10HH401100PNL
- 品牌:
- Murata Electronics
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- Vertical, 4 PC Pad
- Filter Type
- Power Line
- Size / Dimension
- 0.508" L x 0.358" W (12.90mm x 9.10mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Number of Lines
- 2
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Approval Agency
- Ratings
- AEC-Q200
- Height (Max)
- 0.370" (9.40mm)
- Voltage Rating - AC
- Voltage Rating - DC
- 100V
- Current Rating (Max)
- 10A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 4.1mOhm
- Impedance @ Frequency
- 400 Ohms @ 10 MHz