首頁 > Murata Electronics代理商 > PKM22EPPH4012-B0
影像僅供參考,以產品規格為準
PKM22EPPH4012-B0
型號描述:
Buzzers Transducer, Externally Driven Piezo 1.5 V 4kHz 85dB @ 1.5V, 10cm Through Hole PC Pins
BUZZER PIEZO 1.5V 22MM TH
型號:
PKM22EPPH4012-B0
品牌:
Murata Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Driver Circuitry
Transducer, Externally Driven
Input Type
Zero-Peak Signal
Voltage - Rated
1.5 V
Voltage Range
30V (Max)
Frequency
4kHz
Technology
Piezo
Operating Mode
Single Tone
Duration
Sound Pressure Level (SPL)
85dB @ 1.5V, 10cm
Current - Supply
Port Location
Top
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Approval Agency
Ratings
Mounting Type
Through Hole
Termination
PC Pins
Size / Dimension
0.866" Dia (22.00mm)
Height - Seated (Max)
0.492" (12.50mm)